1

Antoni urodził się 18. 02. 2013 r. Choruje na przepuklinę oponowo – rdzeniową, wodogłowie, a także zwichnięcie lewego biodra. Posiada również wadę wzroku oraz stopy Końsko – szpotawe. Jest cewnikowany i lewatywowany, co dla małego chłopca jest nie tylko uciążliwe, ale również nie ma nic wspólnego z beztroskim dzieciństwem. Aby odzyskać choć odrobinę samodzielności i móc przemieszczać się oraz funkcjonować na co dzień, niezbędny jest nowy wózek inwalidzki, ponieważ obecny jest już dla chłopca za mały. 

Antoś ma również niepełnosprawnego brata. Opiekę nad rodzeństwem sprawuje mama, która ze względu na ich niepełnosprawność nie jest w stanie podjąć pracy zarobkowej. Trudna sytuacja finansowa nie pozwala więc na zakup odpowiedniego sprzętu dla Antka – aktywnego wózka inwalidzkiego z możliwością regulacji, która jest niezwykle istotna przy ciągłym rozwoju fizycznym dziecka. 

Dlatego też zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w sfinansowaniu wózka inwalidzkiego dla małego Antosia! Nowy, dostosowany rozmiarowo dla chłopca wózek inwalidzki, jest obecnie jego największym marzeniem!
 


Czego potrzebuje Antoni?


  • Pieniędzy na aktywny wózek inwalidzki, z możliwością regulacji

wesprzyj

 

Aktualności

 


 

Antoni cieszy się już z nowego wózka inwalidzkiego! A my cieszymy się razem z nim!

 

 podziękowanie Antoni raszkiewicz 2

 

podziękowanie Antoni raszkiewicz

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!