42Dawid Pochwatka urodził się 31.08.2003 r., w szóstym miesiącu ciąży, z jednym punktem w skali Apgar. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie pokrwotoczne, padaczkę, astmę, niedowład czterokończynowy. Posiada bardzo słaby wzrok. Niezbędna jest całodobowa opieka, ponieważ pomimo 14 lat nie jest on w stanie siedzieć, czy chodzić o własnych siłach. W dodatku karmiony jest zmiksowanymi pokarmami. Dawid przeszedł w swoim życiu wiele operacji, w miarę możliwości finansowych rodziców chłopiec jeździ na ćwiczenia rehabilitacyjne, masaże, a także na wizyty do logopedy oraz psychologa. Niestety potrzebuje o wiele więcej. Niezbędna jest pomoc ortopedy, chirurga, okulisty, neurologa, nefrologa, alergologa, gastrologa, czy też kardiologa. 

 

Fundacja Blisko Ciebie dofinansowała Dawidowi dwa turnusy rehabilitacyjne! Koszty kolejnych turnusów rodzice Dawida muszą pokryć sami. Niestety przekraczają one możliwości finansowe rodziny. Dlatego też zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie dla Dawida. 

 

Pomóżmy mu w dążeniu do lepszego jutra!

 

 

 

 

Czego potrzebuje Dawid?  • Rehabilitacji
  • Wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne
  • Wsparcia specjalistów

wesprzyj

 

 

 

 

 

 


  Aktualności


 

18.06.2019r.

Fundacja Blisko Ciebie dofinansowała po raz drugi turnus rehabilitacyjny w ośrodku "Zabajka 2" dla Dawida. Cieszymy się, że udało się nam pomóc!

 

09.07.2018r.

 

Poniżej zdjęcia z turnusu rehabilitacyjnego w ośrodku "Zabajka 2", który dofinansowała Fundacja "Blisko Ciebie".  

 

1 3

 

  6 5

 

7 8

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!