1Gabryś na początku rozwijał się prawidłowo. Gdy miał 1,5 roku przestał mówić, a w wieku 2 lat stracił inne nabyte wcześniej umiejętności poznawcze. Mimo, że w swoim życiu Gabryś przeszedł już wiele rodzajów terapii, wciąż wymaga intensywnej rehabilitacji logopedycznej. Aktualnie uczęszcza do przedszkola terapeutycznego na hipoterapię, logopedię, czy też manualne torowanie głosek. Ostatnie działania przynoszą pozytywny skutek, dlatego też rodzice Gabrysia nie chcą ich przerywać. Są one jednak bardzo kosztowne, a dodatkowym obciążeniem finansowym są terapie jego 3 letniej  siostrzyczki, która cierpi na autyzm atypowy.

 

Rodzina utrzymuje się z pensji męża, który również jest niepełnosprawny co powoduje, że sytuacja finansowa rodziny staje się trudna. Właśnie dlatego liczymy na Waszą pomoc! Pomóżmy Gabrysiowi wrócić do zdrowia!

 

Aby wspomóc Gabrysia w intensywnej rehabilitacji i przyśpieszyć jego powrót do zdrowia, Fundacja Blisko Ciebie pokryła koszty 20 godzin rehabilitacji logopedycznej! 

 

2 3

 

Czego potrzebuje Gabryś?


  • Intensywnej rehabilitacji logopedycznej

wesprzyj

 

Aktualności


12.04.2022r.

 

Gabryś Drozdek to od kilku lat Podopieczny Fundacji Blisko Ciebie cierpiący na autyzm i upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. 

Gdy Gabryś skończył 2 latka – cofnął się w rozwoju, przestał mówić i utracił inne umiejętności. Za jego stan zdrowia odpowiedzialna jest wada genetyczna.

Aktualnie zbieramy środki na dodatkowe badania genetyczne WES TRIO, których koszt to 6.500 zł. Prosimy o wsparcie naszego Podopiecznego. W tym celu uruchomiliśmy zbiórkę na portalu siepomaga.pl:

https://www.siepomaga.pl/gabrys-drozdek

lub bezpośrednio przez stronę internetową Fundacji Blisko Ciebie

https://fundacjabliskociebie.pl/index.php/platnosci?pdop=%20Drozdek%20Gabriel

 

 

31.03.2021r.

Zobaczcie jak Gabryś dzielnie ćwiczy na zajęciach z logopedą finansowanych przez Fundację Blisko Ciebie. Postępy są powolne, ale systematyczna terapia pozwoli na osiągnięcie celu w niedalekiej mamy nadzieję przyszłości.

 

12.12.2018r.

 

Fundacja Blisko Ciebie pokryła koszty rehabilitacji logopedycznej dla Gabrysia! Chłopczyk miał zapewnione 20 godzin zajęć logopedycznych, które mają na celu usprawnienie funkcji komunikacyjnej.

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!