BartuśChoruje od urodzenia m.in. na mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem czterokończynowym, padaczkę lekooporną, wodogłowie pokrwotoczne. Chłopiec nie chodzi, nie siedzi, jest leżący, w pełni uzależniony od opiekującej się nim mamy. Niestety nie rozwija się prawidłowo, co w konsekwencji prowadzi do problemów układem moczowo-trawiennym. Bartuś ma bardzo osłabiony układ odpornościowy, często dochodzi u niego do infekcji dróg moczowych.

 

Bartuś jest intensywnie rehabilitowany, robi coraz większe postępy i od jakiegoś czasu jest również pionizowany, co pozytywie wpływa m.in. na pracę jego jelit. Ogrom pracy jaki musi włożyć małe dziecko w pracę nad swoim organizmem jest niesamowity. Niejednokrotnie ćwiczenia obarczone są bólem, którego przy intensywnej rehabilitacji nie da się uniknąć.

 

Mimo wszystko Bartuś jest pogodnym dzieckiem, cieszy się z czasu spędzonego ze swoim bratem bliźniakiem, który jest niepełnosprawny i również rehabilitowany. Niestety samotna matka nie jest w stanie samodzielnie pokryć kosztów związanych z leczeniem niepełnosprawnych dzieci. Potrzeby są tym czasem nieograniczone.

 

 

 

 

Czego potrzebuje Bartuś?


  • Rehabilitacji
  • Leków

wesprzyj

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!