1

Jakub choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Ma porażoną prawą stronę ciała, dużą wadę wzroku oraz wymowy. W dodatku ogólna sytuacja zdrowotna rodziny, nie jest łatwa. Mama Jakuba choruje na raka piersi z przerzutami do płuc, a tata jest po zawale oraz pęknięciu tętniaka mózgu. Z tego powodu osiągnięcie samodzielności to nie tylko największe marzenie Kuby, ale również ogromne wyzwanie, jednak nie poddaje się i walczy dla siebie o lepsze życie i lepszą przyszłość. Niestety sytuacja finansowa rodziny nie rysuje się kolorowo i nie pozwala na opłacenie kosztów turnusu rehabilitacyjnego, który pomógłby Jakubowi wygrać z chorobą.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc. Pozwoli ona nie tylko opłacić turnus rehabilitacyjny, ale również odciąży finansowo rodzinę i przede wszystkim, pomoże spełnić marzenie młodego mężczyzny! 

 

Udało się! Dzięki pomocy naszej Fundacji Jakub wyjechał na turnus rehabilitacyjny!

 

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Jakub?  • Pieniędzy na rehabilitację

wesprzyj

 

 

Aktualności


24.02.2021r. 

 

Od kilku lat wspieramy Kubę w rehabilitacji dofinansowując turnusy rehabilitacyjne. 
Kuba, pomimo życia z MPD jest niezwykle pogodnym chłopakiem (a w zasadzie młodym mężczyzną), który rozwija się na wielu płaszczyznach m.in. trenuje karate oraz pasjonuje się grafiką komputerową.

Dlatego też w naszych głowach pojawił się pomysł spełnienia największego marzenia Kuby. Okazało się, że Kuba najbardziej na świecie chciałby mieć konsolę do gier. 


Liczne artykuły oraz badania naukowe podkreślają, że gry wpływają na rozwój wielu pozytywnych aspektów w naszym życiu m.in.:

1. uczą rozwiązywania problemów
2. uczą współpracy, ale i rywalizacji
3. ułatwiają nawiązywanie nowych kontaktów
4. stanowią okazję do nauczania kogoś
5. zbliżają dzieci i rodziców
6. inspirują zainteresowanie prawdziwym światem

Żródło: https://parenting.pl/6-pozytywnych-aspektow-gier

Dlatego ponownie zdecydowaliśmy się na wsparcie Kuby, ale tym razem poprzez dofinansowanie zakupu wymarzonej konsoli. Konsola to nie tylko zabawa, ale również narzędzie rehabilitacji ruchowej. Nie tylko mamy nadzieję, ale i wierzymy, że korzystanie z niej w sposób rozsądny wpłynie na Kubę bardzo pozytywnie, bo fakt, że Kuba jest teraz najszczęśliwszą osobą na świecie nie ulega żadnym wątpliwościom.

 

142162664 2886294614976001 2765809329586222254 n

 

 

 

 

21.08.2019r.

 

Dzięki pomocy naszej Fundacji Jakub wyjechał na turnus rehabilitacyjny! Relacja z turnusu poniżej.

 

Jakub Kotkiewicz 3       Jakub Kotkiewicz 7

 

 

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!