big da95b19a fe20 42eb 863f 9747285d5f6aPani Diana- młoda matka matka, cierpi na nieuleczalną chorobę - jamistość rdzenia kręgowego. Charakteryzuje się ona zaburzeniami czucia, stopniowym zanikiem mięśni, a także zaburzeniami w poruszaniu się. Towarzyszące chorobie bóle nóg, rąk, a także głowy, stają się nie do wytrzymania. Młoda mama martwi się, że wkrótce nie będzie w stanie zająć się swoją małą córeczką.

 

Jedyną nadzieją na poprawę stanu zdrowia jest kosztowna operacja przecięcia nici końcowej rdzenia kręgowego w Instytucie Chiari w Barcelonie. Niestety Pani Diana nie jest w stanie zebrać środków, które dadzą nadzieję na normalne życie, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc, nim będzie za późno!

 

Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać środki na operację! Dziękujemy z całego serca!

 

Obecnie Pani Diana potrzebuje rehabilitacji, która jest niezbędna po operacji. 

 

 

Czego potrzebuje Pani Diana?


  • Rehabilitacji

wesprzyj

 

Aktualności


 

25.10.2019r.

 

Dzięki naszej pomocy Pani Diana odbyła kolejną rehabilitację stacjonarną! 

 

17.07.2019r.


Pani Diana jest już po operacji przecięcia nici końcowej rdzenia kręgowego w Instytucie Chiari w Barcelonie. Operacja przebiegła pomyślnie, teraz czekamy na dalsze wieści! Życzymy dużo zdrowia! Jeszcze raz dziękujemy Wam za pomoc w zebraniu środków!

 

Barcelona1      Barcelona2

 

 

24.06.2019r.


Udało się uzbierać całą kwotę na operację dla Pani Diany - równe 89 314,12 zł. Dzięki Waszej pomocy młoda Mama uda się na operację przecięcia nici końcowej rdzenia kręgowego do Barcelony już na początku lipca. Operacja ma za zadanie zatrzymanie choroby. Wierzymy, że przebiegnie bez komplikacji, a Pani Diana szybko wróci do zdrowia. DZIĘKUJEMY!

 

 

15.05.2019r.

 

Pomóżmy Pani Dianie wrócić do zdrowia! Operacja przecięcia nici końcowej rdzenia kręgowego, w Instytucie Chiari w Barcelonie, jest jedyną opcją dla młodej mamy!

 

https://www.siepomaga.pl/diana-zajac

 

IMG 20190302 095039

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!