IMG 20190725 133337Emilka to 17-letnia dziewczyna, która od dziecka zmaga się z licznymi dysfunkcjami. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce – niedowład spastyczny czterokończynowy. Dodatkowo u Emilki wykryto skoliozę, deformację klatki piersiowej, a w wieku 9 lat padaczkę. Nastolatka jest osobą leżącą, niekontaktującą się. Dziewczyna uczęszcza na rehabilitację jedynie wtedy, gdy jej rodzina zdoła pozyskać środki na jej opłacenie. Niestety sytuacja finansowa rodziny Emilki jest bardzo trudna, a Emilka potrzebuje kompleksowej i systematycznej rehabilitacji. Z tego względu, już w momencie przyjęcia Emilki do grona naszych podopiecznych – sfinansowaliśmy niezbędną dla niej rehabilitację.

 

Rodzina Emilki oprócz jej choroby zmaga się również z innymi problemami zdrowotnymi. Jej tata w wieku 46 lat dostał rozległego zawału mięśnia sercowego, a jej mama zmagała się z licznymi złamaniami palców i była poddana zabiegowi amputacji paliczka palca prawej ręki, co dodatkowo utrudniło opiekę nad córką.

IMG 20190725 133431emma

 

 

Czego potrzebuje Emilka?


wesprzyj

  • Pieniędzy na rehabilitację
 

Aktualności


 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!