image6

Bartek to 35-letni mężczyzna pochodzący z Dąbrowy Górniczej, od 15 lat mieszkający w Szkocji. Na początku sierpnia 2022 roku zdiagnozowano u niego glejaka drugiego stopnia. Bartek przeszedł 6-godzinny zabieg, dzięki któremu udało się usunąć 66% procent z oryginalnej masy guza. Pozostała część niestety wrosła w żyły mózgowe i niemożliwe było jej usunięcie. Bartek leczy się w Szpitalu Uniwersyteckim Ninewells w Dundee w Szkocji. Dodatkowo rozpoczął psychoterapię, jednak wymaga również specjalistycznej diety onkologicznej. Bartek jest już po serii radioterapii, a obecnie jest w trakcie chemioterapii. Potrzebuje wsparcia w zakresie zakupu leków, leczenia u psychoterapeuty, dietetyka oraz innych specjalistów.

28.07.2023r.

Podopieczny Fundacji „Blisko Ciebie” walczący z glejakiem Bartek Maroszek przekazał na nasze ręce ogromne podziękowania za dotychczasowe wsparcie.

Poinformował nas o swoim aktualnym stanie zdrowia. Bartek ukończył już leczenie pooperacyjne, czyli radioterapię i chemioterapię. Jego wyniki są bardzo dobre, teraz co pół roku musi pojawić się na kontroli lekarskiej.

Poprawa stanu zdrowia bardzo nas cieszy! Bartek musi prowadzić zdrowy tryb życia, by nie doszło do nawrotu nowotworu. W dalszym ciągu potrzebuje jednak wsparcia w zakupie leków i suplementów, korzysta również z pomocy dietetyka oraz psychoterapeuty.

Bartka mogą Państwo wspierać przez stronę internetową Fundacji:

lub bezpośrednio na konto fundacji:
W tytule wpisując „Darowizna na rzecz Bartosza Maroszek”.

IMG 6538 IMG 6541