Izabela Spilska 12Pani Izabela Spilska Podopieczna Fundacji zmaga się z ciężką chorobą jaką jest zanik mięśni pochodzenia rdzeniowego. Dodatkowo Pani Izabela ma niedowład czterokończynowy z przewagą w kończynach górnych. Choroba mimo ciężkiej walki o sprawność stale postępuje, jedynym rozwiązaniem, które może ją powstrzymać jest stała i systematyczna rehabilitacja.

 

Pani Izabela dzięki pomocy naszej Fundacji uczęszczała na rehabilitację stacjonarną w Puckim Centrum Medycznym na przełomie lipca i sierpnia. Podczas rehabilitacji Pani Izabela zmagała się z ćwiczeniami tj. ćwiczenia na równoważni oraz na nartach, ćwiczenia grupowe w basenie, ćwiczenia na rowerze, bieżni, na orbitrekach i wiele innych. Została również zastosowana laseroterapia.

 

Cieszymy się bardzo, że udało się nam pomóc choć w niewielkim procencie w walce o sprawność!

 


Czego potrzebuje Pani Izabela?


  • Intensywnej rehabilitacji

wesprzyj

 

Aktualności


15.05.2018

 

Oto Pani Izabela na rehabilitacji stacjonarnej w Puckim Centrum Medycznym. Podczas rehabilitacji Pani Izabela zmagała się z wieloma ćwiczeniami, które pomagają podnieść jej sprawność fizyczną.

 

 Izabela Spilska 2 Izabela Spilska 9 Izabela Spilska 18

 

 

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!