daria jagiełło

Daria Jagiełło ma 7 lat i cierpi na SMA 1 – genetycznie uwarunkowany, rdzeniowy  zanik mięśni. Wskutek choroby dziewczynka cierpi  na skoliozę  (90 stopni), hiperlordozę, koślawość kolan i stóp, a także obustronne zwichnięcie stawów biodrowych. Choroba szybko postępuje. Dziewczynka ma problemy z oddychaniem, odkrztuszaniem, bardzo często zwykłe infekcje kończą się wizytami w szpitalu. Z powodu choroby cierpi cały organizm. W szczególności narządy wewnętrzne oraz mięśnie, które systematycznie zanikają.

Leczenie farmakologiczne w Polsce jest niestety niedostępne. Istnieje jednak szansa, że lek ratujący życie wkrótce pojawi się na polskim rynku. Dlatego w chwili obecnej najważniejsze jest to, aby maksymalnie spowolnić postępowanie choroby. W tym celu, niezbędna jest intensywna rehabilitacja, w tym turnusy rehabilitacyjne, regularne wizyty u specjalistów oraz specjalistyczny sprzęt. 
To wszystko jest niestety bardzo kosztowne i przekracza możliwości finansowe najbliższych dziewczynki, którzy nie są w stanie sfinansować wszystkiego na własną rękę.

 


Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Każda nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota. Sprawmy by Daria doczekała się leku, który uratuje jej życie!


Dzięki środkom zgromadzonym z 1% Waszego podatku oraz dowolnych darowizn na konto, rodzice Darii będą w stanie:


- finansować różne formy rehabilitacji,
- zakupić odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny,
- uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych,
- korzystać ze wsparcia specjalistów.


Środki zgromadzone na koncie będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych wyłącznie z leczeniem i rehabilitacją.

 

Czego potrzebuje Daria?  • Wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne
  • Rehabilitacji stacjonarnej
  • Sprzętu rehabilitacyjnego

wesprzyj

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności


15.05.2018r.

 

Fundacja Blisko Ciebie dofinansowała dziewczynce 12 zajęć rehabilitacyjnych, ponieważ intensywność i regularność ćwiczeń jest niezwykle istotna, aby Daria była sprawna i silna. Oto relacja z pierwszych godzin rehabilitacji, na których Daria dzielnie i pilnie wykonuje ćwiczenia.

 

DSC03836 DSC03846 DSC03867

 

2016r.

Fundacja Blisko Ciebie dofinansowała rehabilitację stacjonarną dla Darii.

 


 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!