Grzegorz WadGrzegorz Wadowski 7owski cierpi na dziecięce porażenie mózgowe o charakterze niedowładu czterokończynowego.

 

Problemy te zaczęły się po małym zabiegu chirurgicznym w znieczuleniu ogólnym, którym został poddany w wieku 8 miesięcy... Jako wcześniak źle zareagował na narkozę. Pojawiła się padaczka i jej następstwa. Jednak dzięki intensywnej rehabilitacji i walce rodziców o jego sprawność, Grzesiek robi postępy!

 

Niedawno Grzesiu wrócił z turnusu rehabilitacyjnego w Szpitalu w Zgorzelcu, gdzie był poddany intensywnej rehabilitacji. Na turnus dzięki pomocy naszej Fundacji pojechał ze swoim opiekunem- Mamą, bez której nie byłoby to możliwe! Jednak Grzesiek nadal potrzebuje wsparcia w zakresie rehabilitacji z fizjoterapeutą i logopedą.

 

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Grzegorz Wadowski?  • Rehabilitacji
  • Zajęć logopedycznych

wesprzyj

 

Aktualności


 

22.02.2018r.

 

Fundacja Blisok Ciebie dofinansowała 2-miesięczną terapię logopedyczną dla Grzegorza! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! 

 

 

15.05.2018r.

 

Oto relacja z turnusu rehabilitacyjnego w Szpitalu, w Zgorzelcu. Grzegorz pojechał tam dzięki pomocy naszej Fundacji i poddawany był intensywnej rehabilitacji. 

 

Grzegorz Wadowski 1 Grzegorz Wadowski 5 Grzegorz Wadowski 6

 

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!