Fundacja

Dalej nie jesteś pewien, czy to właśnie naszej Fundacji przekazać 1% podatku? Zobacz ilu Potrzebującym udało nam się pomóc w 2016r.

To właśnie dzięki Wam….

• Zakupiliśmy protezę dla Naszego Podopiecznego Pana Zbigniewa Tylek, dzięki niej chodzenie nie sprawia mu teraz aż tak wielkiego trudu.
  • Sfinansowaliśmy lekarstwa dla Pana Antoniego Kwiatkowskiego, Mikołaja Giergielewicza oraz środki pomocnicze dla Pani Luizy Wiertnickiej.
  • Dzięki naszej Fundacji na turnusy rehabilitacyjne wyjechali Pani Izabela Spilska, Maja Żaczek, Jakub Kotkiewicz, Klaudia oraz Paulina Modrzejewska.
  • Zakupiliśmy także ortezy crocodile dla Mai Żaczek, ortezę oraz wałek dla Damiana Lach i ortezę dla Mikołaja Giergielewicza.
  • Dodatkowo dzięki Waszej pomocy w rehabilitacji mogli uczestniczyć Daria Jagiełło, Karol Śliwoń oraz Damian Lach.
  • Pomogliśmy również Marcinowi Dzik dofinansowując zakup wózka inwalidzkiego oraz Piotrowi Borkowskiemu finansując mu uczestnictwo w terapii logopedycznej.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i wierzymy, że w tym roku będziemy mogli pomóc jeszcze większej ilości Potrzebujących.