Wszystkie aktualności

Marcelinka i Gabrysia wróciły już z turnusu rehabilitacyjnego! Okres ten był bardzo pracowity dla dziewczynek, wymagał od nich dużego wysiłku. Zajęcia zaczynały już o 7.30, a kończyły o 16. Dziewczynki miały codziennie po 9-10 zajęć terapeutycznych.

 

Po turnusie Marcelinka pewniej stoi na nóżkach, lepiej chwyta przedmioty, stała się bardziej otwarta na ludzi. Gabrysia natomiast po turnusie ma lepszą koncentrację, lepiej utrzymuje się na nogach, podczas chodzenia utrzymuje prawidłową postawę ciała. Trzymanie przedmiotów i operowanie rączkami sprawia Gabrysi mniej trudności. (relacja Mamy dziewczynek)

 

Cieszymy się z efektów ciężkiej pracy Marceliny i Gabrysi podczas rehabilitacji!

 

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!