EwaBednarskafundacjaEwa to młoda, pogodna dziewczyna, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Mimo swojej choroby nie poddaje się. Stawia czoło przeciwnościom losu i z determinacją dąży do zamierzonego celu. Ewa porusza się za pomocą balkonika i wymaga stałej rehabilitacji. Dzielnie walczy ze swoją niepełnosprawnością. Podjęła studia na uczelni wyższej w Kaliszu, gdzie pilnie się uczy. Rodzice Ewy robią co mogą, by córka mogła uczestniczyć w rehabilitacji i wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, które przyczyniają się m.in. do poprawy psychofizycznej sprawności. Niestety z powodu bardzo wysokich kosztów, nie zawsze są w stanie udźwignąć taki ciężar i zapewnić odpowiednią ilość zabiegów.

Czego potrzebuje Pani Ewa?

• Rehabilitacji stacjonarnej
  • Wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne

18.10.2022r.

Dla Podopiecznej Fundacji „Blisko Ciebie” – Ewy Bednarskiej, systematyczna i intensywna rehabilitacja jest niezbędna,aby nie doszło do pogorszenia się jej stanu zdrowia. Fundacja „Blisko Ciebie” sfinansowała Ewie miesięczną rehabilitację w ośrodku Alimed w Kaliszu. Poniżej przedstawiamy podziękowania i fotorelację z rehabilitacji. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

podziękowania

20220913 09070020220913 102000

15.05.2018r.

Dzięki wsparciu naszej Fundacji w lutym 2018r. Ewa wyjechała na turnus rehabilitacyjny w Małym Gacnie. Podczas 2 tygodniowego turnusu ćwiczyła m.in. na lokomacie oraz uczestniczyła w zajęciach opartych na nowoczesnej metodzie biofeedback w celu normalizacji napięcia mięśniowego.

Trzymamy kciuki za dalsze postępy w rehabilitacji!!!

Ewa Bednarska 3 IMG 7156 IMG 7062

31.07.2017r.

Dla osób z niepełnosprawnością bardzo ważna jest możliwość intensywnej oraz regularnej rehabilitacji. Dlatego zrobiliśmy wszystko, aby Ewa mogła pojechać na kolejny turnus. Udało się! Ewa otrzymała dofinansowanie od naszej Fundacji na wyjazd na turnus rehabilitacyjny w ośrodku Neuron.

03.02.2017r.

Dzięki wsparciu naszych wspaniałych Darczyńców Ewa Bednarska otrzymała dofinansowanie od naszej Fundacji i wyjechała na turnus rehabilitacyjny w ośrodku Neuron! Codziennie uczestniczyła w zabiegach i ćwiczeniach poprawiających koordynację ruchową. Cieszymy się, że udało się nam pomóc!